1.

KAUNO MEDICINOS UNIVERSITETO KARDIOLOGIJOS INSTITUTAS.
KOMPIUTERINĖS DUOMENŲ BAZĖS PROGRAMOS SUKŪRIMO PASLAUGA PROJEKTUI: “ŠIUOLAIKINIŲ MOKYMO PRIEMONIŲ ŠIRDIES ULTRAGARSINIO TYRIMO STUDIJOMS SUKŪRIMAS IR  ĮDIEGIMAS.
(2006 metai) BPD.

 

2.

KAUNO MEDICINOS UNIVERSITETO KARDIOLOGIJOS INSTITUTAS.
SAVIRUOŠOS- SAVIKONTROLĖS DUOMENŲ ĮVEDIMO IR SISTEMINIMO PASLAUGAS, PAGAL PRIEMONĘ: “ŠIUOLAIKINIŲ MOKYMO PRIEMONIŲ ŠIRDIES ULTRAGARSINIO TYRIMO STUDIJOMS SUKŪRIMAS IR ĮDIEGIMAS”.
(2006 metai). BPD

 

3.

KOMPIUTERINĖS PROGRAMOS „PARAMA“ PERTVARKYMO PAGAL NAUJUS PROGRAMAVIMO PRINCIPUS IR LIETUVOS RESPUBLIKOS VALSTYBĖS PARAMOS BŪSTUI ĮSIGYTI AR IŠSINUOMOTI BEI DAUGIABUČIAMS NAMAMS MODERNIZUOTI ĮSTATYMO PAKEITIMUS PASLAUGŲ PIRKIMAS 
(2007 metai)

 

4.

VALSTYBINĖ GELEŽINKELIO INSPEKCIJA PRIE SUSISIEKIMO MINISTERIJOS. DUOMUNŲ BAZĖS SUKŪRIMAS DUOMENIMS APIE MOKĖJIMUS, GAUNAMUS IŠ VMI DUOMENŲ BAZĖS KAUPTI IR ANALIZUOTI.
(2008 metai)

 

5.

VALSTYBINĖ APLINKOS APSAUGOS INSPEKCIJA APLINKOS APSAUGOS RĖMIMO PROGRAMOS LĖŠŲ APYVARTOS ATASKAITOS MODULIO ATASKAITŲ PROGRAMAVIMO PASLAUGOS.
 (2009 metai)

 

6.

DĖL KOMPIUTERINĖS PROGRAMOS „ASBESTO TURINČIŲ GAMINIŲ INVENTORIZACIJOS DUOMENŲ BAZĖS SUKŪRIMO IR DUOMENŲ APDOROJIMUI BŪTINOS PROGRAMINĖS ĮRANGOS PARENGIMO PASLAUGŲ PIRKIMO“. (2009 metai)

 

Daug sėkmingai įgyvendintų kompiuterių, periferinių įrenginių ir programinės įrangos pirkimo projektų. Taip pat ir remiamų Europos struktūrinių fondų (BPD).

 

© 2013 UAB Zarkompa. Visos teisės saugomos.