1.     

 

Techninė priežiūra

Tvarkome techninę ir programinę įrangą, modernizuojame kompiuterinius tinklus, atliekame profilaktinę priežiūrą

  Prižiūrime kompiuterines sistemas ir tinklusplačiau>>

  Optimizuojame kompiuterines sistemasplačiau>>

  Teikiame IT sistemų aptarnavimo ir eksploatacinės priežiūros paslaugas

  Kompiuterių ir periferinės įrangos remonto ir profilaktikos darbusplačiau>>

  Diegiame operacines sistemas, testuojame ir atnaujiname programinę įrangą,plačiau>>

Atnaujiname seną įrangą, paspartiname programų ir įrangos veiklą, patikriname, ar viskas gerai veikia, nėra uždelsimų, atsiradusių klaidų ir kitų netikslumų. Jei reikia, atliekame papildomas modifikacijas. Suradus gedimą, visada ieškome geriausio sprendimo varianto (techniniu ir kainos požiūriu). Turime platų partnerių tinklą, reikiamas atsargines dalis bei techninės įrangos papildymus ir atnaujinimus gauname per trumpą laiką.

Techniniu aptarnavimu rūpinasi patyrusi, skirtingas IT sritis išmananti specialistų komanda

Operatyviai išsprendžiame iškilusias problemas, surandame ir pašaliname atsiradusius gedimus ar neatitikimus. Darbus atlieka patyrę, 17 metų patirtį turintys sertifikuoti IT specialistai. Techninio gedimo atveju atsiunčiame kompiuterių ir periferinės įrangos specifiką išmanantį darbuotoją, esant programinės įrangos gedimui būtent šią IT sritį išmanantį specialistą. Kiekvienu individualiu atveju tiksliai įvertiname darbų atlikimo terminus, nesustabdome visų darbo procesų ir nesugaištame papildomo kliento laiko.

Susisiekite

Adresas: Linkmenų g. 28-314, Vilnius

El. p. info@zarkompa.com
Darbo laikas: I-V 9:00 - 17:00

 

Greitai reaguojame į garantinius iškvietimus, su pastoviais klientais pasirašome aptarnavimo sutartis

Kiekvienam klientui priskiriame atsakingą vadybininką, užtikriname nuolatinę komunikaciją, operatyvų problemų sprendimą ir informacijos perdavimą. Su nuolatiniais klientais sudarome techninės ir programinės įrangos aptarnavimo sutartis, dirbame tiksliai pagal sutartyje numatytus įsipareigojimus. Pasirašius aptarnavimo sutartį nemokamai atvykstame pas klientą, taikome ženklias nuolaidas už eksplotacines medžiagas ir suteiktas paslaugas.